ÖDEME VE TESLİMAT

 

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak, TEB EMİNÖNÜ ŞUBESİ TR89 0003 2000 0000 0069 1484 55 numaralı veya İŞ BANKASI TAHTAKALE ŞUBESİ TR29 0006 4000 0011 0650 3497 61 numaralı BY ELA GIDA İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz.

2) Siparişinizin ödemesini sitemiz üzerinden her türlü kredi kartınıza online tek ödeme imkanımızdan yararlanarak yapabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir.

3) Sipariş Bedeli İadesi

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; BY ELA GIDA İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.  beş iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

4) Teslimat

Sipariş etmiş olduğunuz ürünlerin kargoya teslim edilme süresi 3 iş gününü aşamaz. Bununla birlikte saat 14:00’dan önce sipariş edilen ürünlerin aynı gün kargoya teslim edilmesine gayret edilmektedir. Temini zaman alan ürünler için kargoya teslim edilme süresi 3 iş gününü bulabilir. Kargoya teslim edilme süresinin 3 günü aşmasının muhtemel olduğu durumlarda size bilgi verilecektir.

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler sipariş sayfasında belirtilen kargo firmasıyla gönderilecektir.  

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir. Yurt dışı siparişleriniz için info@kahramanmarasgurme.com ile iletişime geçiniz.

5) Ödeme Takibi

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturunuz ve ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği ve ürünün taşıma esnasında hasar görmediği kabul edilmektedir.

Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda +90 532 215 19 98 numaralı faksa gönderip durumu info@kahramanmarasgurme.com mail adresine bildiriniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanması sağlanacaktır. Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmaların hızlanmasına yardımcı olabilirsiniz.