Konu gıda olunca; çıktığımız bu yolda ana ilkemiz “TİCARİ AMAÇLA KAZANMAK İÇİN YİYEMİYECEĞİMİZ ÜRÜNÜ SATAMAYIZ” oldu. Kendi bünyemizde sattığımız “KAHRAMANMARAŞ GURME” markalı tüm ürünlerimizi, hijyen koşullarda öğütülüp, yüksek kalite kontrol standartlarından geçirilip paketleyip satışa sunuyoruz. Sizin de öğütülmek üzere teslim ettiğiniz örneğin karabiberinizi size kokusu üstünde saf karabiber toz olarak teslim etmek tek hedefimizdir.

Fason imalatımızda teslim ettiğiniz ürünlerinizin geçtiği tüm aşamaları cam seperatörle bölünmüş müşteri bekleme alanımızda izleme şansınız bulunmaktadır.

Fason üretimde dikkat edilmesi gereken ilk husus, firmanın işin ehli olmasıdır. Evet, maliyet açısından tasarruflu olduğu için fason üretimi tercih etmiş olabilirsiniz ama kaliteden de ödün vermemek gerekir.

İmalatımız 300 m² olan öğütme ve paketleme alanında; 2 adet tamamı paslanmaz 38 bıçaklı Starmax Marka toz filtre sistemli öğütme makinesinde öğütülmüş ürünleriniz talebiniz doğrultusunda 4 ebat eleme filtresi bulunan tamamı paslanmaz eleme makinesinden geçer, karışım yapılmasını arzu ettiğiniz ürünler için iki adet 250 kg’lık tamamı paslanmaz bilgisayar kontrollü makinemizde mix edilebiliriz. 5 kg üzeri için tamamı paslanmaz yarı otomatik toz dolum makinesi ile paketleme yapılmaktadır. Ayrıca tam otomatik tamamı paslanmaz dolum makinesi ile ister toz ister granüllü ürünleriniz tercih ettiğiniz gramajda yani 20 gr ile 5000 gr arasında el değmeden paketlenerek ürün kolilerine istiflenebilir. Bu işlemler için ürünler insan gücüne gerek kalmadan paslanmaz aktarıcı ve konveyörler vasıtasıyla üretimi yapılmaktadır. 

Kalite ve verimliliği arttırabilmek için, işletmenizi büyütmek için fason üretim vermek sizlerin en önemli yardımcılarınızdan olabilir. Aynı durum, fason üretimi alan işletmeler için de geçerlidir. İşletme hacmini genişletmek, istikrarlı büyümeyi hedefleyebilmek, üretimi canlı tutabilmek için fason üretim alabilirsiniz. Bunun için; İstanbul, Eminönü, Kepenekçi Sabunhanesi Sokak ta bulunan BAHARATÇILAR ÇARŞISI’ın mal sahibi olmam sebebiyle, üretim yerimizde aynı yerde bulunmaktadır.  Referanslarımız olan markalar ORGEN, SAFİYE SULTAN, SEZGİN BAHARAT, ŞİFA BAHARAT, DİZDAR BAHARAT, VADİKÖY BAHARAT, GÜVEN BAHARAT, BİÇERLER BAHARAT bazılarındandır.

Referanslarımız